Weekend Football And Rugby Fixtures
Thursday 7th December 2017 10:46 Football Oldham Sports Posted by Mark Phillip

EFL LEAGUE ONE:

Blackpool v Rotherham United, Bradford City v Rochdale, Bristol Rovers v Southend United, Bury v AFC Wimbledon, Charlton Athletic v Portsmouth, MK Dons v Shrewsbury Town, Oldham Athletic v Northampton Town, Oxford United v Doncaster Rovers, Peterborough United v Blackburn Rovers, Plymouth Argyle v Gillingham, Walsall v Scunthorpe United, Wigan Athletic v Fleetwood Town

NATIONAL LEAGUE NORTH:

AFC Telford Utd v York City, Blyth Spartans v Alfreton Town, Boston United v Southport, Bradford Park Avenue v Tamworth, Chorley v Kidderminster Harriers, Darlington v Salford City, FC United v Brackley Town, Leamington v Gainsborough Trinity, North Ferriby United v Curzon Ashton, Nuneaton Town v Harrogate Town, Stockport County v Spennymoor Town

EVO-STIK PREMIER DIVISION:

Altrincham v Shaw Lane, Barwell v Grantham Town, Halesowen Town v Nantwich Town, Hednesford Town v Buxton, Matlock Town v Rushall Olympic, Stafford Rangers v Lancaster City, Stourbridge v Farsley Celtic, Sutton Coldfield Town v Marine, Warrington Town v Stalybridge Celtic, Whitby Town v Coalville Town, Witton Albion v Ashton United, Workington v Mickleover Sports

EVO-STIK FIRST DIVISION NORTH:

Atheton Collieries v Droylsden, Clitheroe v Brighouse Town, Colwyn Bay v Glossop North End, Goole v Kendal Town, Hyde United v Trafford, Ossett Town v Ramsbottom United, Radcliffe Borough v Scarborough Athletic, Skelmersdale United v Ossett Albion, South Shields v Tadcaster Albion

NORTH WEST COUNTIES FIRST DIVISION:

Abbey Hulton United v Cheadle Town, Carlisle City v AFC Blackpool, Chadderton v Bacup Borough, Eccleshall v Atherton LR, FC Oswestry Town v Silsden, Nelson v Holker Old Boys, Sandbach United v Cammell Laird 1907, St Helens Town v Daisy Hill, Whitchurch Alport v Litherland REMYCA

MANCHESTER PREMIER LEAGUE:

AFC Monton v Hindsford, Bolton County v Stockport Georgians, Dukinfield Town v Springhead, East Manchester v Heyside, Manchester Gregorians v Old Alts, Royton Town v Rochdale Sacred Heart, Walshaw Sports v Avro, Wythenshawe Amateurs v Prestwich Heys Reserves

RUGBY UNION:

NORTH LANCS CUMBRIA DIVISION:

Aspatria v Keswick, Bolton v Tarleton, De La Salle v Fleetwood, Hawcoat Park v Aldwinians, Littleborough v Burnley, Oldham v Eccles, Trafford MV v Wigton

SOUTH LANCS/CHESHIRE DIVISION ONE:

Bowdon v Tyldesley, Glossop v Sefton, Hoylake v New Brighton, Leigh v West Park (St Helens), Manchester Medics v Southport, Widnes v Anselmians, Broughton Park v Liverpool St Helens

SOUTH LANCS/CHESHIRE DIVISION TWO:

Aspull v Vagabonds, Liverpool Collegiate v Heaton Moor, Oldershaw v Dukinfield, Orrell v Marple, Oswestry v Congleton, Wigan v Didsbury Toc H, Winnington Park v Port Sunlight

LANCS/CHESHIRE DIVISION THREE (NORTH):

Ashton v Clitheroe, Eagle v Old Bedians, North Manchester v Garstang, Ormskirk v Bury