Weekend Football Fixtures
Friday 10th November 2017 13:31 Football Oldham Sports Posted by Mark Phillip

SATURDAY:
EFL LEAGUE ONE:

Doncaster Rovers v Rotherham United, Blackpool v Portsmouth, Bradford City v Plymouth Argyle, Gillingham v Bury, MK Dons v Fleetwood Town, Oxford United v Northampton Town, Rochdale v Wigan Athletic, Scunthorpe United v Bristol Rovers

 

NATIONAL LEAGUE NORTH:

Alfreton Town v York City, Blyth Spartans v Leamington, Boston United v Stockport County, Brackley Town v Gainsborough Trinity, Chorley v Nuneaton Town, Curzon Ashton v Southport, FC united v AFC Telford Utd, Kidderminster Harriers v Darlington, North Ferriby United v Bradford Park Avenue, Spennymoor Town v Harrogate Town, Tamworth v Salford City

 

EVO-STIK PREMIER DIVISION:

Buxton v Farsley Celtic, Halesowen Town v Shaw Lane, Matlock Town v Nantwich Town, Mickleover Sports v Sutton Coldfield Town

 

EVO-STIK FIRST DIVISION NORTH:

Hyde United v Ossett Albion, Kendal Town v Colwyn Bay, Mossley v Goole, Ossett Town v Colne, Prescot Cables v Scarborough Athletic, Radcliffe Borough v Brighouse Town, Tadcaster Albion v Clitheroe, Trafford v Bamber Bridge

 

FA TROPHY SECOND QUALIFYING ROUND:

Altrincham v Ramsbottom United, Alvechurch v Coalville Town, Atherton Collieries v Marine, Barwell v Mildenhall Town, Chasetown v Workington, Glossop v Lee Town, Hednesford Town v Cleethorpes Town, Kidsgrove Athletic v Grantham Town, Lancaster City v Stratford Town, St Neots Town v Stourbridge, Stafford Rangers v South Shields, Stalybridge Celtic v Rushall Olympic, Stamford v Droylsden, Warrington Town v Ashton United

 

BUILDBASE FA VASE SECOND ROUND:

1874 Northwich v Tow Law Town, Ashton Athletic v Morpeth Town, Racing Club Warwick v Alsager Town, Runcorn Linnets v Sunderland RCA, Ryhope CW v City of Liverpool, Stockton Town v Bootle

 

NORTH WEST COUNTIES LEAGUE FIRST DIVISION:

Abbey Hulton United v New Mills, AFC Blackpool v Nelson, Chadderton v Cheadle Town, Eccleshall v Carlisle City, FC Oswestry Town v Bacup Borough, Holker Old Boys v Sandbach United, Litherland REMYCA v Atherton LR, Prestwich Heys v St Helens Town, Silsden v Daisy Hill, Stockport Town v Cammell Laird 1907

 

MANCHESTER PREMIER LEAGUE:

East Manchester v Walshaw Sports, Heyside v Bolton County, Manchester Gregorians v Hindsford, Old Alts v Rochdale Sacred Heart, Springhead v AFC Monton, Stockport Georgians v Royton Town, Wythenshawe Amateurs v Avro

 

CHESHIRE AMATEUR CUP THIRD ROUND:

Poynton v Dukinfield Town

 

 

 

SUNDAY:
EFL LEAGUE ONE:

AFC Wimbledon v Peterborough United