Saturday’s football fixtures
Saturday 15th October 2016 @ 09:10 by Mark Phillip
Football Sports

CUP FOURTH QUALIFYING ROUND:

York City v Curzon Ashton, Southport v Chester, Alfreton Town v Gateshead, North Ferriby United v Macclesfield Town, Harrogate Town v FC Halifax Town, Stockport County v Bishop Auckland, Barrow v Tranmere Rovers, Nantwich Town v Stourbridge, Altrincham v Matlock Town, Lincoln City v Spennymoor Town, Stamford AFC v Wrexham, Welling United v Whitehawk, Westfields v Leiston, Sutton United v Forrest Green Rovers, Chesham United v Potters Bar Town, Dagenham & Redbridge v Wealdstone, Torquay United v Woking, Taunton Town v Hemel Hempstead Town, Braintree Town v Bromley, Beaconsfield SYCOB v Brackley Town, Tonbridge Angels v Dartford, Egham Town v St Albans City, Boreham Wood v Hendon, Aldershot Town v Eastbourne Borough/Hadley, Harrow Borough v Margate/Hastings United, Maidstone United v Billericay Town, Kidderminster Harriers v Weymouth, Solihull Moors v Kettering Town, Burgess Hill Town v Dover Athletic, Merstham v Ebbsfleet United, Eastleigh v North Leigh

NATIONAL LEAGUE NORTH:

AFC Fylde v Nuneaton Town, Darlington 1883 v Gainsborough Trinity, Salford City v Boston United, Worcester City v Stalybridge Celtic

EVO-STIK PREMIER DIVISION:

Ashton United v Barwell, Frickley Athletic v Buxton, hednesford Town v Blyth Spartans, Ilkeston FC v Skelmersdale United, Mickleover Sports v Corby Town, Stafford Rangers v Coalville Town, Warrington Town v Workington, Whitby Town v Marine

EVO-STIK FIRST DIVISION NORTH:

Burscough v Glossop North End, Farsley Celtic v Lancaster City, Kendal Town v Collwyn Bay, Mossley v Colne, Ossett Town v Clitheroe, Prescot Cables v Brighouse Town, Radcliffe Borough v Goole AFC, Ramsbottom United v Ossett Albion, Scarborough Athletic v Hyde United, Tadcaster Albion v Droylsden, Trafford v Bamber Bridge

NORTH WEST COUNTIES LEAGUE PREMIER DIVISION:

Abbey Hey v Nelson, AFC Liverpool v New Mills, Bootle v Hanley Town, Cammell Laird 1907 v Maine Road, Congleton Town v AFC Darwen, Padiham v Runcorn Linnets, Runcorn Town v Ashton Athletic, Squires Gate v Barnton, West Didsbury & Chorlton v 1874 Northwich, Winsford United v Barnoldswick Town

MANCHESTER PREMIER LEAGUE:

Hindsford v Walshaw Sports, Manchester Gregorians v Wilmslow Albion, Royton Town v Elton Vale, East Manchester v Rochdale Sacred Heart

GILGRSTY CUP:

Springhead v AVRO

CHESHIRE FA AMATEUR CUP:

Congleton Town v Stockport Georgians, Dukinfield Town v Ashville, Mellor v Old Altrinchamians